halit
Foruma hoşgeldiniz

Foruma üye olunuz..
halit
Foruma hoşgeldiniz

Foruma üye olunuz..
halit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
halit

Şifalı bitkiler, bitkisel tedavi, bitki, bitkisel formuller, fitoterapi, Otacı,

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Uyarı

YazarMesaj
Halit
Admin
Halit

Uyarı Empty
MesajKonu: Uyarı   Uyarı Empty26/5/2011, 04:20

Foruma hoşgeldiniz
Forum a girdiğinizde şunu görürsünüz, bu konulardaki herhangi bir forumdan farkı olmadığını. Bilgilerin çoğunun birçok web sayfasında mevcut olduğunu, temel bilgilerin alıntı olduğunu görebilirsiniz. Bu bilgileri derleyipoluşturanlara peşinen teşekkür ediyorum. Her bilginin altına kaynak belirtmem gerekirdi ama kimin neyi nerden aldığı bu sanal ortamda kaybolmuş. Emek verenlerin ellerine sağlık.

Amaç; hastalıklar ve şifalı bitkiler, güncel sağlık konularında en yeni genel geçer bilgileri paylaşmak. Burada yayınlanan makaleler tarafımdan elimine edilerek gerekli düzenlemeler yapılmıştır.
Fu forumda şahsen benim reklam geliri veya herhangi bir ürün satışı gibi kaygı taşımadan forumun alt yapısını oluşturmaya çalışıyorum, zaman içinde, gelişip olgunlaşacaktır. Temel yapıyı oluşturduktan sonra 10 yılı aşan zamandır biriktirdiğim bilgi ve kaynakların sizlerle ayrıca paylaşımını amaçlıyorum.
Önemli açıklamam şudur: Devlet sırrı gibi saklanan bazı basit formülleri buradan sizlerin yaklaşımı doğrultusunda açıklamayı amaçlıyorum.
Bunlar cilt bakımı ve sağılığı konusunda olsun, bazı kronikler hakkında olsun, bilgi ve formülleri vermeyi düşünüyorum doğrusu.
Bana sorularınızı; üyelik formunu doldurduktan sonra forumun altındaki soralarınız bölümünden gönderiniz, elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.
Bir önemli başlıkta şu: Koskaca tıb bilimini inkar ederek yeni bir tıb falan yazdığı yok kimsenin.
Sağlık çok önemlidir.
Hertürlü rahtsızlığınızda doktorunuza baş vurunuz.
Hertürlü sağlıkla ilgili yayın sadece bir ön bilgi vermek amacını aşamaz. Okuduklarınızla kendinizi tedavi etmeye kalkmayınız.!!!
Hepinize sağlıklı günler diliyorum.
Halit
http://halit.hforum.biz

Uyarı
1 sayfadaki 1 sayfası