halit
Foruma hoşgeldiniz

Foruma üye olunuz..
halit
Foruma hoşgeldiniz

Foruma üye olunuz..
halit
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
halit

Şifalı bitkiler, bitkisel tedavi, bitki, bitkisel formuller, fitoterapi, Otacı,

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Foruma hoşgeldiniz

YazarMesaj
Halit
Admin
Halit

Foruma hoşgeldiniz Empty
MesajKonu: Foruma hoşgeldiniz   Foruma hoşgeldiniz Empty28/1/2008, 23:24

Foruma hoşgeldiniz, sağlıklı günler.
Forum a girdiğinizde şunu görürsünüz, bu konulardaki herhangi bir forumdan farkı olmadığını.
Amaç; hastalıklar ve şifalı bitkiler, güncel sağlık konularında en yeni genel geçer bilgileri paylaşmak.
Forum; şahsen benim reklam geliri veya herhangi bir ürün satışı gibi kaygı taşımayan forumun alt yapısını oluşturmaya çalışoyorum, zaman içirde olgunlaşacaktır.
Temel bilgileri oluşturduktan sonra 20 yıla zamandır biriktirdiğim bilgi ve kaynakların sizlerle ayrıca paylaşımını amaçlıyorum.
Önemli açıklamam şudur: Devlet sırrı gibi saklanan bazı basit formülleri buradan sizlerin yaklaşımı doğrultusunda açıklamayı amaçlıyorum.
Bunlar cilt bakımı ve sağılığı konusunda olsun, bazı kronikler hakkında olsun, bu bilgi ve formülleri vermeyi düşünüyorum doğrusu. Kısmetse tabii..
Bilgi kimsenin tekelinde değildir, bilgi paylaşıldıkça çoğalır.
Bana açıkça sorularınızı forumun DUYURU-SORULARINIZ bölümünden gönderiniz, elimden geldiğince cevaplamaya çalışacağım.
Bir önemli başlıkta şu: Koskaca tıb bilimini inkar ederek yeni bir tıb falan yazdığı yok kimsenin. Forumdaki bilgiler, çoğunlukla internet sitelerinden alıntıdır. Paylaşım amaçlıdır.
Sağlık çok önemlidir. Hertürlü rahtsızlığınızda doktorunuza baş vurunuz.
Hertürlü sağlıkla ilgili yayın sadece bir ön bilgi vermek amacını aşamaz.
Okuduklarınızla kendinizi tedavi etmeye kalkmayınız.
Hepinize sağlıklı günler diliyorum.
Halit
http://halit.hforum.biz
Halit
Admin
Halit

Foruma hoşgeldiniz Empty
MesajKonu: Forum yeniden güncellenecek   Foruma hoşgeldiniz Empty13/7/2009, 16:27

Uzun zamandır forumla ilgilenemedim.
Çok yakında yeni bilgi ve paylaşımları sizlerle paylaşacağım.

Sağılıklı günler.
http://halit.hforum.biz

Foruma hoşgeldiniz
1 sayfadaki 1 sayfası